Wednesday, December 10, 2008

Turbo lutt

Emme ei viitsinud Mattiast järjekordselt kõhupeal uinutada. Emme sidus Mattiase linaga kõhupeale ja jalutas ringi. Matu jäigi magama. Enne olin kinnitanud luti lina külge, et see ära ei kaoks. Hakkasin harutama seda lina enda küljest lahti. Olin juba viimaseni jõudnud kui lina tõmmates lendas suust lutt kui torpeedoga välja. Ma hakkasin nii naerma aga oh häda naerda ei tohi. Matu magab ju. Ja ega Issi seal kõrval ei aidanud ka! Lõkerdas samamoodi. Mul pidi juba piss püksi tulema, suure hädaga saime poisi voodisse.

No comments: