Saturday, July 17, 2010

Pannkoogid

Mattiasest on saamas üks tubli abimees.

Täna tegi ta peaaegu ise pannkooke.
Ise segas.. või õigemini lusikaga surkis muna.
Ma maitsestasin. Ta oli nii lahke ja lubas sel kõigel sündida ja siis surkis tainast edasi. Ning siis paime me jahu. Vot see talle meeldis. Ja ta kuulas mind, et ei tohi jahu lusikat panna taina sisse, ja et vahepeal tuleb tainast segada ka.
Pärast praadisime ka.. aga kuna selles toimingus ta väga osaleda ei saanud siis see teda väga ei paelunud ka.

Aga abi oli temst tõesti päris palju juba. Ta on vaimustav.
Ma lähen nüüd keeran ta juurde külili.

Thursday, July 1, 2010

Nii ma juba kuulsin nurinat nii inimestelt kui ka oma südametunnistuselt
Luban pühalikult, et üks õhtu teen Matu pisikesest raamatust siia sissekandeid.

Kuigi nüüd peaks vanaema käest küsima mis trikkidega Mattias hakkama saab.

Nt üks õhtu tahtis ta oma suure bussist mänguasjaga magama minna.

Ja eile õhtul istusime teleka ees ning vaatasime koos telekat nii nagu meie Nanna juures kunagi ammu.