Tundub, et Mattiasel hakkavad hambad tulema. Väga tihti on poiss pahas tujus. Selleks, et kiku valu vähegi unustada, ripuks Matu koguaeg emme küljes.
Eks ma jõudu mööda katsu teda lohutada aga teinekord oleks vaja endal süüa või nõusid pesta.
Aga kui mõtlen poja ja ta hammaste peale siis läheb ikka süda härdaks - vaene pisi-poja.
Kui poja on pikalt pahandanud minuga siis ma olen kohe terveks päevaks väsinud. Saaks see aeg kiiremini läbi.
Naljakas on see, et ma koguaeg ootan, et mingi aeg saaks läbi. Algul see, et need pahad kõhuvalud läheksid üle, nüüd siis hambad.
Thursday, March 19, 2009
Tuesday, March 17, 2009
Matu saab kohe kuue kuuseks
Arsti andmed tulevad hiljem juurde
Praeguseks Matu:
Keerab seljalt mõlemale poole
Paar korda on kõhult selili pööranud
Numbrite ulatuses liigub agaralt
Topib varbaid suhu
Teeb põlvede peal hüljest
Räägib lalisedes
Sööb palju lisatoitu
Ujulas on väga aktiivne
Sirutab end mänguasjade poole
Sirutab käe kui annan mingi mänguasja talle
Paneb varvastega WC tule põlema ja käega kustutab ära
Kaka läks tumedaks
Söögi- ja uneajad on lahtised
Proovib käpuli end ubida
Subscribe to:
Posts (Atom)