Monday, April 20, 2009

Matu potsatas emme-issi voodist alla

Vot enam ei mäleta mis päeval see oli.
Jätsin Matu nagu tavaliselt meie voodisse. Panin mõlemasse äärde tekid ette. Ta oskab küll keerutada ja pöörelda aga ma ei uskunud, et ta tekkidest jagu saab.
Ise olin köögis ja pesin nõusid. Ühel hetkel kuulen mingit kisa. Aga kisa pole nii suur nagu tavaliselt pea ära löömisest. No kuivatasin käed ära ja läksin vaatama. Väga hädas poiss vaatas põrandalt vastu. Ta oli teki hunniku otsas ja hädas, sest ta käsi oli tema all kinni.
Päästsin ta siis ära. Kõik läks õnneks ja enam ta üksi ei jää meie voodi.

Wednesday, April 8, 2009

Matul on üks kiku

Matul on täna esimene massaas pirital.
Sinna jõudes juba panin tähele, et härra on väga pahuras tujus ja ainult emme süles on hea olla. No proovisime siis ühte pidi ja teist pidi. Ei saa kuidagi.. poiss ainult protestib. Lõpuks kui vanaema juurde jõudsime ja ma talle näpu suhu panin oli kõik selge. Auk on igemes. Nii siis tuli Matu esimene kiku.

Tuesday, April 7, 2009

Matu on depilaator

Kui nii edasi läheb võib issi oma käekarvadest ilma jääda.
Laupäeva hommikul tõin selle väikese päikesepaiste meie kahe vahele. Õitses seal natuke ja siis näitas issi talle musklit. Mille peale võttis Matu, peaks mainima, et väga osavalt, kahe näpuga issi käekarvadest kinni ja kukkus sikutama. Issil muidugi paras valu grimass näos.. Emme seevastu itsitas pihku.

Wednesday, April 1, 2009

Matu ja kaks koera

Matu käis täna külas mu parima sõbrantsi vanematel. Neil on kaks üli sõbralikku iiri setterit. Noorem - Ossu on maailma kõige suurem sõber ja kui saaks siis poeks sülle.
Matu oli kutsudest väga huvitatud ja isegi patsutas neid. Vanemale Calvinile patsutas kaks korda õrnalt pea peale.
Hästi tore oli vaadata kuidas ta üledse neid suuri sõpru ei kartnud.

PS! Varsti tulevad ka pildid