Wednesday, April 8, 2009

Matul on üks kiku

Matul on täna esimene massaas pirital.
Sinna jõudes juba panin tähele, et härra on väga pahuras tujus ja ainult emme süles on hea olla. No proovisime siis ühte pidi ja teist pidi. Ei saa kuidagi.. poiss ainult protestib. Lõpuks kui vanaema juurde jõudsime ja ma talle näpu suhu panin oli kõik selge. Auk on igemes. Nii siis tuli Matu esimene kiku.

No comments: