Matu käis täna külas mu parima sõbrantsi vanematel. Neil on kaks üli sõbralikku iiri setterit. Noorem - Ossu on maailma kõige suurem sõber ja kui saaks siis poeks sülle.
Matu oli kutsudest väga huvitatud ja isegi patsutas neid. Vanemale Calvinile patsutas kaks korda õrnalt pea peale.
Hästi tore oli vaadata kuidas ta üledse neid suuri sõpru ei kartnud.
PS! Varsti tulevad ka pildid
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment