Mattiasest on saamas üks tubli abimees.
Täna tegi ta peaaegu ise pannkooke.
Ise segas.. või õigemini lusikaga surkis muna.
Ma maitsestasin. Ta oli nii lahke ja lubas sel kõigel sündida ja siis surkis tainast edasi. Ning siis paime me jahu. Vot see talle meeldis. Ja ta kuulas mind, et ei tohi jahu lusikat panna taina sisse, ja et vahepeal tuleb tainast segada ka.
Pärast praadisime ka.. aga kuna selles toimingus ta väga osaleda ei saanud siis see teda väga ei paelunud ka.
Aga abi oli temst tõesti päris palju juba. Ta on vaimustav.
Ma lähen nüüd keeran ta juurde külili.
Saturday, July 17, 2010
Thursday, July 1, 2010
Nii ma juba kuulsin nurinat nii inimestelt kui ka oma südametunnistuselt
Luban pühalikult, et üks õhtu teen Matu pisikesest raamatust siia sissekandeid.
Kuigi nüüd peaks vanaema käest küsima mis trikkidega Mattias hakkama saab.
Nt üks õhtu tahtis ta oma suure bussist mänguasjaga magama minna.
Ja eile õhtul istusime teleka ees ning vaatasime koos telekat nii nagu meie Nanna juures kunagi ammu.
Luban pühalikult, et üks õhtu teen Matu pisikesest raamatust siia sissekandeid.
Kuigi nüüd peaks vanaema käest küsima mis trikkidega Mattias hakkama saab.
Nt üks õhtu tahtis ta oma suure bussist mänguasjaga magama minna.
Ja eile õhtul istusime teleka ees ning vaatasime koos telekat nii nagu meie Nanna juures kunagi ammu.
Tuesday, May 18, 2010
Pojast on saanud baleriin :D
Tuesday, November 3, 2009
Emme käis une kursusel
Emme käis täna ühes vestlusringis.
Juhendaja soovitas soojalt kirja panna kõik mis juhtub pojaga, kõik juhtumised. Nad kasvavad nii kiiresti ja mõnikord unustavad kui palju meie (vanemad) teda ikkagi armastame. Hiljem on hea talle nt see lugeda anda.
***********************
Matul on juba 7 hammast. See fakt selgus siis kui ta parasjagu pahandas minu pahandamise peale.
Täna pani ta Emme ikka täiega proovile. Kuulsin, et köögis toimub midagi. Leidsin ta koogiküünlaid mööda kööki pildumas. Sai pahandada. Korjasin kokku ja tema tuterdas suurdetuppa. Kui suurdetuppa tagasi jõudsin oli salfakate pakk laiali lammutatud. Ja saaga jätkus. Igatahes mul oli tore :)
Juhendaja soovitas soojalt kirja panna kõik mis juhtub pojaga, kõik juhtumised. Nad kasvavad nii kiiresti ja mõnikord unustavad kui palju meie (vanemad) teda ikkagi armastame. Hiljem on hea talle nt see lugeda anda.
***********************
Matul on juba 7 hammast. See fakt selgus siis kui ta parasjagu pahandas minu pahandamise peale.
Täna pani ta Emme ikka täiega proovile. Kuulsin, et köögis toimub midagi. Leidsin ta koogiküünlaid mööda kööki pildumas. Sai pahandada. Korjasin kokku ja tema tuterdas suurdetuppa. Kui suurdetuppa tagasi jõudsin oli salfakate pakk laiali lammutatud. Ja saaga jätkus. Igatahes mul oli tore :)
Monday, April 20, 2009
Matu potsatas emme-issi voodist alla
Vot enam ei mäleta mis päeval see oli.
Jätsin Matu nagu tavaliselt meie voodisse. Panin mõlemasse äärde tekid ette. Ta oskab küll keerutada ja pöörelda aga ma ei uskunud, et ta tekkidest jagu saab.
Ise olin köögis ja pesin nõusid. Ühel hetkel kuulen mingit kisa. Aga kisa pole nii suur nagu tavaliselt pea ära löömisest. No kuivatasin käed ära ja läksin vaatama. Väga hädas poiss vaatas põrandalt vastu. Ta oli teki hunniku otsas ja hädas, sest ta käsi oli tema all kinni.
Päästsin ta siis ära. Kõik läks õnneks ja enam ta üksi ei jää meie voodi.
Jätsin Matu nagu tavaliselt meie voodisse. Panin mõlemasse äärde tekid ette. Ta oskab küll keerutada ja pöörelda aga ma ei uskunud, et ta tekkidest jagu saab.
Ise olin köögis ja pesin nõusid. Ühel hetkel kuulen mingit kisa. Aga kisa pole nii suur nagu tavaliselt pea ära löömisest. No kuivatasin käed ära ja läksin vaatama. Väga hädas poiss vaatas põrandalt vastu. Ta oli teki hunniku otsas ja hädas, sest ta käsi oli tema all kinni.
Päästsin ta siis ära. Kõik läks õnneks ja enam ta üksi ei jää meie voodi.
Wednesday, April 8, 2009
Matul on üks kiku
Matul on täna esimene massaas pirital.
Sinna jõudes juba panin tähele, et härra on väga pahuras tujus ja ainult emme süles on hea olla. No proovisime siis ühte pidi ja teist pidi. Ei saa kuidagi.. poiss ainult protestib. Lõpuks kui vanaema juurde jõudsime ja ma talle näpu suhu panin oli kõik selge. Auk on igemes. Nii siis tuli Matu esimene kiku.
Sinna jõudes juba panin tähele, et härra on väga pahuras tujus ja ainult emme süles on hea olla. No proovisime siis ühte pidi ja teist pidi. Ei saa kuidagi.. poiss ainult protestib. Lõpuks kui vanaema juurde jõudsime ja ma talle näpu suhu panin oli kõik selge. Auk on igemes. Nii siis tuli Matu esimene kiku.
Tuesday, April 7, 2009
Matu on depilaator
Kui nii edasi läheb võib issi oma käekarvadest ilma jääda.
Laupäeva hommikul tõin selle väikese päikesepaiste meie kahe vahele. Õitses seal natuke ja siis näitas issi talle musklit. Mille peale võttis Matu, peaks mainima, et väga osavalt, kahe näpuga issi käekarvadest kinni ja kukkus sikutama. Issil muidugi paras valu grimass näos.. Emme seevastu itsitas pihku.
Laupäeva hommikul tõin selle väikese päikesepaiste meie kahe vahele. Õitses seal natuke ja siis näitas issi talle musklit. Mille peale võttis Matu, peaks mainima, et väga osavalt, kahe näpuga issi käekarvadest kinni ja kukkus sikutama. Issil muidugi paras valu grimass näos.. Emme seevastu itsitas pihku.
Subscribe to:
Posts (Atom)
