Monday, April 20, 2009

Matu potsatas emme-issi voodist alla

Vot enam ei mäleta mis päeval see oli.
Jätsin Matu nagu tavaliselt meie voodisse. Panin mõlemasse äärde tekid ette. Ta oskab küll keerutada ja pöörelda aga ma ei uskunud, et ta tekkidest jagu saab.
Ise olin köögis ja pesin nõusid. Ühel hetkel kuulen mingit kisa. Aga kisa pole nii suur nagu tavaliselt pea ära löömisest. No kuivatasin käed ära ja läksin vaatama. Väga hädas poiss vaatas põrandalt vastu. Ta oli teki hunniku otsas ja hädas, sest ta käsi oli tema all kinni.
Päästsin ta siis ära. Kõik läks õnneks ja enam ta üksi ei jää meie voodi.

No comments: