Tuesday, October 28, 2008

Arsti juures

Täna käisime Matuga arst tädi juures.
Matu on kuuga juurde võtnud 1,3 kg ja kasvanud 5 cm. Arsti tädi ütles, et väheke liiast on seda kaalu. Kui ta väheke kergem oleks siis oleks tal puuksudega ka kergem. Oi kuidas ma vihkan neid gaase ja nii ootan kui ta hakkab nendega ise hakkama saama.
Homme läheme Matu vanaemaga KH, teeme kõrvauuringu ära ja uurime kas ujuma pääseb ka.

Kaal: 5780g (juures 1,3kg)
Pikkus: 58 cm (juures 5cm)
Peaümbermõõt: 39,5 (juures 2,5 cm)

Mattiase oskused:
  • Naeratab kogemata (õhumullid kõhus liiguvad)
  • Enamuse ajast magab
  • Kõhuli olles tõstab ca 30 kraadi pead

Friday, October 24, 2008

Ühe kuune poja

Täna on see päev kus suurest sündmusest on möödas üks kuu. Ja Matu sai kuuseks.
Emmele tehti ka sünnipäeva kingitus. Koos kasvuspurdiga tuli isu rippuda tissi otsas praktiliselt iga tunni tagant.

Hommikul oli mul küll paanika aga pärast kui olin ITK imetamise nõustajaga rääkinud paanika kadus ja sain rahustust. Migreerusin suurdetuppa ja istusin terve päeva arvutis ning passisin telekat ning toitsin siis kui nõudlust oli. Õhtul tuli vanaema ka külla ning käisime jalutamas.

Issi käis ka pojaga kaalu peal ning poja on juurde võtnud ja kaalub nüüd 6 kg :o Suur pirakas selline.
Andsime täna ka veel kassi mu emale. Lihtsalt ma ei jõudnud seda kisa välja kannatada. Ta nõudis nii palju tähelepanu.