Tuesday, October 28, 2008

Arsti juures

Täna käisime Matuga arst tädi juures.
Matu on kuuga juurde võtnud 1,3 kg ja kasvanud 5 cm. Arsti tädi ütles, et väheke liiast on seda kaalu. Kui ta väheke kergem oleks siis oleks tal puuksudega ka kergem. Oi kuidas ma vihkan neid gaase ja nii ootan kui ta hakkab nendega ise hakkama saama.
Homme läheme Matu vanaemaga KH, teeme kõrvauuringu ära ja uurime kas ujuma pääseb ka.

Kaal: 5780g (juures 1,3kg)
Pikkus: 58 cm (juures 5cm)
Peaümbermõõt: 39,5 (juures 2,5 cm)

Mattiase oskused:
  • Naeratab kogemata (õhumullid kõhus liiguvad)
  • Enamuse ajast magab
  • Kõhuli olles tõstab ca 30 kraadi pead

No comments: