Friday, October 24, 2008

Ühe kuune poja

Täna on see päev kus suurest sündmusest on möödas üks kuu. Ja Matu sai kuuseks.
Emmele tehti ka sünnipäeva kingitus. Koos kasvuspurdiga tuli isu rippuda tissi otsas praktiliselt iga tunni tagant.

Hommikul oli mul küll paanika aga pärast kui olin ITK imetamise nõustajaga rääkinud paanika kadus ja sain rahustust. Migreerusin suurdetuppa ja istusin terve päeva arvutis ning passisin telekat ning toitsin siis kui nõudlust oli. Õhtul tuli vanaema ka külla ning käisime jalutamas.

Issi käis ka pojaga kaalu peal ning poja on juurde võtnud ja kaalub nüüd 6 kg :o Suur pirakas selline.
Andsime täna ka veel kassi mu emale. Lihtsalt ma ei jõudnud seda kisa välja kannatada. Ta nõudis nii palju tähelepanu.

1 comment:

blai said...

thank you for the kittycat. i love her. niiet win-win. teie saite vaevast lahti ja mina sain kiiiiiisuuuuuu.
eile tegi pulli. lugesin ajalehte ja ta läks aknale, aga mul olid seal asjad ees. panin ajalehe maha, viskasin ta aknalt alla ja koristasin asjad ära. tema läks aga otsejoones mu ajalehele ning kõigepealt istus sinna. siis heitis pikali ja nii palju siis minu lehelugemisest.. aitas aga pai tegemine, sest see ju talle ei meeldi. kõndis minema :P