Monday, November 24, 2008

Mattias sai kahe kuuseks

Täna sai Mattias kahe kuu vanukseks. Sünni kuupäeva me ei tähista. Soovisin talle hommikul palju õnne... tema naeratas oma suurt hambutut naeratust. Enne kinkis emmele une kuni kella 9.ni Juhuuu nagu taeva kink.

Homme läheme arsti juurde ja saame teada oma strateegilised mõõdud

Teeme siis selle kuu kokkuvõtte.
  • Sõitsime autoga Tallinnast-Pärnu
  • Proovisime ära reisivoodi - magas selles ka päris hästi (paras teema oli selle üles panemine, igal asjal omad nipid-trikid)
  • Sai ära proovitud õlimähis, sest emme sõi verivorsti. Poja vaevles gaasides.
  • Käisime esimest korda eelmine nädal ujumas. Oi kuidas poisile see meeldis aga ujumine ka väsitas ... nii et riidesse panemine oli päris vaevaliine.
  • Matu sai - uue (kasutatud) käru, teise lamamistooli, kõhukoti, tegelusteki, karusselli.
  • Käisime erakorraliselt arstil. Matu silm oli rähmane. Selgus, et pisara kanal oli umbes ja tuli seda sügada.
  • Kõik pereliikmed peale vanaonu Mati on Mattiast süles hoidnud. (Kaasaarvatud mu õeke, kellele Matu lihtsalt ilma hoiatamata sülle sokutati :D)

Poisi tegemised-arenemised
  • Matu kingib suure naeratuse igal hommikul emmele.
  • Koogab juba natuke
  • Matu süles hoides hoiab ise pead.
  • Kõhuli see eest ei taha hästi enam pead tõsta
  • Praeguseks magab ta ainult kõhuli.
  • Keerab pead hääle suunas
  • Hoiab pilku mänguasjal peal kui seda liigutada ühelt küljelt teisele.
  • Peale söömist siputab heas tujus tekipeal ca tunni.
  • Magab max 7,5 tundi, min 3 tundi.

1 comment:

blai said...

tädi ehmatas tõesti esimesel korral täitsa ära kui laps lihtsalt sülle visati. aga viimasel korral viis ta isegi süles suurest toast oma tuppa. ning siis rääkis-laulis-häälitses temaga pool tundi kuni vanaema end välja minekule sättis.

ja Matule väga meeldis üks laul, mida tädi talle laulis. teine enam ei meeldinud, sest uni hakkas tulema.