Homme läheme arsti juurde ja saame teada oma strateegilised mõõdud
Teeme siis selle kuu kokkuvõtte.
- Sõitsime autoga Tallinnast-Pärnu
- Proovisime ära reisivoodi - magas selles ka päris hästi (paras teema oli selle üles panemine, igal asjal omad nipid-trikid)
- Sai ära proovitud õlimähis, sest emme sõi verivorsti. Poja vaevles gaasides.
- Käisime esimest korda eelmine nädal ujumas. Oi kuidas poisile see meeldis aga ujumine ka väsitas ... nii et riidesse panemine oli päris vaevaliine.
- Matu sai - uue (kasutatud) käru, teise lamamistooli, kõhukoti, tegelusteki, karusselli.
- Käisime erakorraliselt arstil. Matu silm oli rähmane. Selgus, et pisara kanal oli umbes ja tuli seda sügada.
- Kõik pereliikmed peale vanaonu Mati on Mattiast süles hoidnud. (Kaasaarvatud mu õeke, kellele Matu lihtsalt ilma hoiatamata sülle sokutati :D)
Poisi tegemised-arenemised
- Matu kingib suure naeratuse igal hommikul emmele.
- Koogab juba natuke
- Matu süles hoides hoiab ise pead.
- Kõhuli see eest ei taha hästi enam pead tõsta
- Praeguseks magab ta ainult kõhuli.
- Keerab pead hääle suunas
- Hoiab pilku mänguasjal peal kui seda liigutada ühelt küljelt teisele.
- Peale söömist siputab heas tujus tekipeal ca tunni.
- Magab max 7,5 tundi, min 3 tundi.
1 comment:
tädi ehmatas tõesti esimesel korral täitsa ära kui laps lihtsalt sülle visati. aga viimasel korral viis ta isegi süles suurest toast oma tuppa. ning siis rääkis-laulis-häälitses temaga pool tundi kuni vanaema end välja minekule sättis.
ja Matule väga meeldis üks laul, mida tädi talle laulis. teine enam ei meeldinud, sest uni hakkas tulema.
Post a Comment