Emme käis täna ühes vestlusringis.
Juhendaja soovitas soojalt kirja panna kõik mis juhtub pojaga, kõik juhtumised. Nad kasvavad nii kiiresti ja mõnikord unustavad kui palju meie (vanemad) teda ikkagi armastame. Hiljem on hea talle nt see lugeda anda.
***********************
Matul on juba 7 hammast. See fakt selgus siis kui ta parasjagu pahandas minu pahandamise peale.
Täna pani ta Emme ikka täiega proovile. Kuulsin, et köögis toimub midagi. Leidsin ta koogiküünlaid mööda kööki pildumas. Sai pahandada. Korjasin kokku ja tema tuterdas suurdetuppa. Kui suurdetuppa tagasi jõudsin oli salfakate pakk laiali lammutatud. Ja saaga jätkus. Igatahes mul oli tore :)
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment