Tuesday, January 20, 2009

39.9

Ühel õhtul tundis Issi end imelikult. Emme küll soovitas talle igast medikamente aga no need mehed on nagu on. Järgmisel päeval tundis juba Emme end imelikult ja varsti oligi väike palaviku pojake käes. Kuna Issi oli ka haige siis läksin oma ema juurde Piritale. Ja väga hea oli, et sinna läksin, sest mul ikka tõusis palavik 39.9.ni ja Matu eest ei jõudnud ma üldse hoolitseda. See oli päris raju kogemus kui kolm tekki on peal ja ikka on külm. Ning lihtsalt nii väsinud olin, et ei jõudnud tõusta ja tõmmata endale veel mõned tekid peale. Lõpuks olin 6 teki all. Aga Matu sünnaks sain ilusti terveks.

No comments: