Just tulime Pärnust ja Mattias tudub õues.
Mattias käis oma elu esimesel juubelil. Ta oli seal väga tubli ja viks poiss. Muusika oli kõvasti, rahvast oli palju aga tema ainult uudistas ringi. Emme-Issi said isegi korra jalga keerutatud. Vana-vanaema hoidis Matut nii hea meelega, et ei tahtnud teda kohe üldse käest ära anda. Vahepeal jäi Matu vanavana süles magama aga see oli vaid korraks. Edasi tuli ikka ringi uudistada ja kui bänd peale läks siis käis Matu ka vanavana.ga tantsu keerutamas.
Igatahes poiss üllatas kõiki.
Vanavana oli teinud küsitluse ja kõik pakkusid Mattiasele vanuseks nii 6-7 kuud. Tegelikult oli poiss ikka märksa noorem.
Õhtul jäi poiss ilusti tuttu ka. Nii, et võib teinegi kord Matuga sünnale minna :D
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment